Wielki powrót do F1!

W poniedziałek 11-ego lutego, BAT ogłosił nową międzynarodowa współpracę z McLaren .

Wieloletnia współpraca skupiona jest na przyspieszeniu strategii Transformacji branży tytoniowej, a w jej sercu leży zobowiązanie do w tworzenie gamy produktów o potencjalnie obniżonym ryzyku, które mogą przynieść  ,,lepsze jutro” dla konsumentów.

 

Zgodnie z umową, BAT będzie pracował bliżej z McLaren Applied Technologies nad wyminą wiedzy technologicznej; włączając baterie, zaawansowane materiały i projekty. Te dwie firmy skorzystają z wzajemnej praktyki, doświadczenia i innowacji.

Jako międzynarodowy partner drużyny McLaren Formuła Jeden, BAT będzie podczas całego sezonu, ( zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawodawstwem). Nowa, światowa platforma „Lepsze jutro” będzie miała swoją premierę na samochodach McLaren’a 14 lutego.

Komentując współpracę, Kingsley Wheaton, dyrektor marketingu BAT powiedział:

Jesteśmy niesamowicie dumni i podekscytowani naszą nową współpracą, co dodatkowo pozwala nam przyspieszyć tempo, w którym wprowadzamy innowacje i przekształcamy się. Daje nam to prawdziwie globalną platformę, dzięki której możemy zwiększyć rezonans naszych produktów o potencjalnie obniżonym ryzyku, w tym naszych marek Vype, Vuse i glo. Docelowo innowacje i technologia pomogą nam w tworzeniu „lepszego jutra” dla naszych konsumentów na całym świecie. „

Dowiedź się więcej tutaj.