Wyjątkowe Miejsce dla Profesjonalistów

Możliwości rozwoju w BAT

BAT zawsze było organizacją wspierającą rozwój międzynarodowy, teraz jednak nabrało to jeszcze innego wymiaru. Polska stała się rynkiem wiodącym dla obszaru Europy Środkowo-Północnej, w którego skład wchodzą Polska, Czechy, Słowacja, Węgry oraz kraje bałtyckie: Litwa, Łotwa i Estonia.

W Warszawie zespoły obszarów Marketing, Sprzedaż, Finanse, IT, HR, Dział Prawny i Korporacyjny podejmują decyzje wpływające na to, jak wygląda nasz biznes na wszystkich rynkach naszego Area.

Biznes w naszej branży to ciągły ruch, to stałe poszukiwanie nowych możliwości, doskonalenia organizacji oraz sposobu prowadzenia biznesu w zmieniającym się otoczeniu. Jesteśmy mocno nastawieni na osiąganie ambitnych celów, ale też sami sobie te cele kreujemy, stale poszukując nowych szans.

Nowe szanse to również najlepsze określenie naszego obszaru Operations z punktu widzenia menedżerów pracujących w Fabryce w Augustowie.
Ciągłe inwestycje, coraz silniejsza pozycja polskiej fabryki w całej Grupie BAT powodują, że możliwości rozwoju i ilość wyzwań dla profesjonalistów z tego obszaru jest olbrzymia. Dotyczy to takich obszarów ekspertyzy, jak: planowanie produkcji, zarządzanie produkcją, jakość produktu czy choćby logistyka.

Oferujemy więcej niż inni

Praca pełna wyzwań na każdym poziomie organizacji jest zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza wśród świetnych ludzi, którzy w razie potrzeby będą wspierać osiąganie wspólnego celu.

To jest nasza siła – prawdziwie wyjątkowe środowisko pracy, świetni profesjonaliści ale też po prostu świetni ludzie wokół.

Praca w BAT to nieograniczone możliwości rozwoju i kreowania swojej kariery, a także doskonalenie swoich kompetencji poprzez podejmowanie się ciągle nowych wyzwań.

Nikt z naszym menedżerów nie może narzekać na brak wpływu na sposób prowadzenia biznesu. Funkcjonujemy w dynamicznym środowisku, które wymaga od nas podejmowania odważnych i niekonwencjonalnych działań.

Atrakcyjne wynagrodzenie, bonus roczny oraz atrakcyjne benefity i nowoczesne środowisko pracy wspierają nas w codziennym osiąganiu sukcesów.

Proces rekrutacji


 

Nasze zespoły się powiększyły, mamy w Warszawie coraz więcej stanowisk eksperckich, kierowniczych oraz z poziomu senior managementu, a możliwości rozwoju kariery na innych rynkach również stały się jeszcze bardziej dostępne. Także możliwości dla ekspertów i menedżerów z obszaru Operations są coraz większe ze względu na ciągłe inwestycje w naszej Fabryce w Augustowie.

Sprawdź nasze aktualne Oferty Pracy i śledź nas na LinkedIn gdzie znajdziesz więcej aktualności i na bieżąco będziesz widzieć oferowane stanowiska.

 

Aplikuj!
Wyjątkowe miejsce do rozwoju
zobacz mniej
Oferujemy więcej niż inni
zobacz mniej
Proces rekrutacji
zobacz mniej

Miejsce dla profesjonalistów
zobacz mniej
zobacz mniej
zobacz mniej
Jesteśmy BAT
Obejrzyj film
 
AKTUALNE OFERTY PRACY
DOŁĄCZ DO NAS!
Automatyk-Elektronik
Augustów
Elektronik
Augustów
321Staż/Praktyka
Augustów
Operator Maszyn
Augustów
Mechanik Maszyn
Augustów
Siły Sprzedaży – oferty pracy (Cała Polska)
 
BAT Polska
po raz kolejny w TOP 3
nagrodzonych certyfikatem
 
O nas
podstawowe informacje
o firmie
200
rynków
na świecie
 
5700
pracowników
na świecie
2000
pracowników
w polsce
lat BAT
w Polsce
27