Praca
w fabryce
w Augustowie
Zobacz kogo poszukujemy

Fabryka British American Tobacco w Augustowie jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy British American Tobacco na świecie. Ciągłe inwestycje w obiekty i linie produkcyjne sprawiają, że jest to też jedna z najnowocześniejszych fabryk w Unii Europejskiej.

Fabryka produkuje rocznie ok. 50 miliardów sztuk papierosów, co pozycjonuje ją na trzecim miejscu pośród wszystkich zakładów Grupy BAT na świecie. Produkcja wysyłana jest do około 50 krajów w Europie i na świecie.

Jesteśmy również liderem we wdrażaniu nowych standardów jakości. Wszystkie obszary działania zakładu (m.in. procesy produkcji, dystrybucji i zarządzania) odbywają się w zgodzie z wdrożonymi standardami ISO.

Nasz sukces jest możliwy dzięki codziennemu zaangażowaniu naszych pracowników, zatrudnionych w działach Produkcji, Inżynieringu, Harmonogramowania i Logistyki, Produktu i Zapewniania Jakości oraz w działach wspierających.

Jak widzisz, Fabryka w Augustowie to nie tylko technologie linii produkcyjnych. To olbrzymia liczba procesów, do których kluczem są ludzie, którym zależy na ciągłym podnoszeniu poprzeczki.

Benefity dla pracowników

Jesteśmy dużą, stabilną, międzynarodową firmą dzięki czemu możemy zaoferować naszym pracownikom stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa pracy. Ponad to, ilość dodatkowych korzyści z pracy w naszej Fabryce przekłada się na:

Umowa o pracę
Program nagradzania pracowników
Konkurencyjne pakiety wynagrodzeń
Bonus roczny uzależniony od wyników firmy
Dodatek za pracę w nocy
Bezpłatny dojazd do pracy i z pracy
Możliwość skorzystania z darmowego posiłku
Nieograniczony dostęp do napojów
Fundusz socjalny
Szkolenia wdrażające
Zdobywanie uprawnień
Wysoki standard bezpieczeństwa
Proces rekrutacji

Najczęstsze możliwości dołączenia do naszej Fabryki to otwarte rekrutacje na stanowiska: Operator Maszyn, Mechanik czy Elektronik. Poszukujemy wówczas osób z adekwatnym doświadczeniem oraz wykształceniem.

Możliwe jest również dołączenie do naszego zespołu na niektóre stanowiska przez osoby bez doświadczenia. Z chęcią inwestujemy wówczas czas i wysiłek na przeszkolenie nowych pracowników i wsparcie ich w przygotowaniu się do nowych obowiązków.

Wśród pracowników produkcji najbardziej cenimy sobie pozytywne nastawienie do pracy, chęć zdobywania nowych umiejętności oraz przykładanie dużej uwagi do dokładności i jakości pracy.

Możesz aplikować wysyłając CV na jedno z aktualnych ogłoszeń znajdujących się w zakładce Oferty Pracy. Zapraszamy!

Zobacz kogo poszukujemy
zobacz mniej
Benefity dla pracowników
zobacz mniej
Proces rekrutacji
zobacz mniej
Zobacz naszą fabrykę
Obejrzyj film
 
AKTUALNE OFERTY PRACY
DOŁĄCZ DO NAS!
Operator maszyn
Augustów
Laborant – umowa na zastępstwo do końca 2022r
Augustów
Elektronik
Augustów
Elektronik Automatyk
Augustów
EHS Manager
Augustów
Marketing Technology Analyst – Central Europe North
Warszawa
 
Dzień na produkcji
Obejrzyj film
 
BAT
po raz kolejny w gronie
nagrodzonych certyfikatem
 
O NAS
PODSTAWOWE INFORMACJE
O FIRMIE
200
rynków
na świecie
 
1
wiodąca fabryka
w Europie
2000
pracowników
w Polsce
lat BAT
w Polsce
27