321Staż/Praktyka
Augustów
FUNKCJA: Dział Produkcja
WYNAGRODZENIE: Atrakcyjne wynagrodzenie + Benefity
LOKALIZACJA: Augustów
Co oferujemy ?
-Płatny 3-miesięczny staż lub praktykę w atrakcyjnej lokalizacji
-Ciekawe zadania i projekty
-Pracę w międzynarodowym środowisku
-Umowę-zlecenie
Jakich kandydatów szukamy?:
-Studentów przynajmniej 2 roku studiów ( Tylko na staż)
-Dobrze znających pakiet MS Office
-Komunikatywnych
-Kreatywnych
-Łatwo nawiązujących kontakty
-Świetnie odnajdujących się w pracy pod presją czasu
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Etapy rekrutacji:
ETAP 1: Wstępna selekcja nadesłanych CV. Skontaktujemy się z Tobą, jeżeli Twój profil kandydata będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

ETAP 2: Case study. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy ciekawe zadanie do rozwiązania. Będziemy chcieli sprawdzić Twoje podejście do rozwiązywania problemów oraz Twoją kreatywność. Zadanie wyślemy na adres mailowy podany w CV, więc zwróć uwagę na to, żeby był poprawny.

ETAP 3: Spotkanie rekrutacyjne online lub w naszej Fabryce zgodnie z Twoimi preferencjami. Będziemy chcieli Cię trochę poznać i spytać o dotychczasowe doświadczenia. Będzie też przestrzeń na Twoje pytania, a my postaramy się zaspokoić Twoją ciekawość.
DECYZJA: Informację zwrotną przekazujemy zawsze w ciągu 14 dni roboczych. Żaden z kandydatów zaproszonych na spotkanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę: https://bataug.traffit.com/career/