British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

Program Praktyk Letnich

Przeżyj wakacyjną przygodę, która będzie zawodowym sukcesem

Już wkrótce zaprosimy Was do aplikowania na Program Praktyk Letnich edycja 2018

Jak co roku, będziecie mogli wybrać ofertę dla siebie spośród różnych działów fabryki w Augustowie. Praktyki odbywają się tradycyjnie w okresie od czerwca do września.

W Programie Praktyk Letnich dajemy Ci unikalną możliwość wykorzystania wakacyjnego okresu na zdobycie doświadczenia w dynamicznej, międzynarodowej korporacji.
Poznasz specyfikę branży FMCG, pracy w międzynarodowym środowisku oraz będziesz miał szansę realizować własne, samodzielne projekty. Przy wykonywaniu Twoich zadań radą i cennymi wskazówkami będzie służył Ci opiekun praktyki.

W trakcie praktyk będziesz pełnoprawnym członkiem zespołu i staniesz naprzeciw prawdziwych, biznesowych wyzwań. Za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie.
Program może być znakomitym wstępem do dalszej współpracy z British American Tobacco. Wakacyjne praktyki to także szansa dla nas – mamy dzięki niemu okazję poznać młodych, utalentowanych ludzi, którzy wnoszą do naszej organizacji entuzjazm, świeże spojrzenie oraz innowacyjne pomysły.

Do udziału w programie zapraszamy studentów II – V roku dowolnych kierunków studiów z minimum dobrą znajomością języka angielskiego, mających na koncie dodatkową aktywność na studiach i ciekawe osiągnięcia.