British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

Strategia i Wartości

Strategia British American Tobacco

„Najlepsza firma na świecie w zaspokajaniu potrzeb i pragnień konsumentów, kiedy doświadczają produktów tytoniowych i nie tylko”.

To, co wyróżnia British American Tobacco od pozostałych firm na rynku, to Strategia i Wartości- to one stanowią nasz fundament w prowadzeniu odpowiedzialnego społecznie, stabilnego biznesu.

Tytoń pozostaje fundamentem naszej działalności biznesowej i w dalszym ciągu dostarcza nam możliwości do osiągania zysków i wzrostów. Jesteśmy również zaangażowani w rozwijanie i promowanie produktów nowej generacji i inne produktów nikotynowych.

Wartości British American Tobacco

Jako pracownicy British American Tobacco działamy według wspólnych zasad. Chcemy, aby nasze działania i zachowania opierały się na wartościach wypracowanych przez organizację. To cztery określenia świetnie oddające kulturę naszej firmy i panującą w niej atmosferę.

Duch przedsiębiorczości

Konsekwentnie dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Jesteśmy odważni w podejmowaniu wyzwań związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Wolność przez odpowiedzialność

Wykorzystujemy swoją niezależność do działania w interesie naszych konsumentów i zawsze dbamy o dobro społeczeństwa.

Otwartość

Jesteśmy organizacją działającą z myślą o przyszłości – bierzemy pod uwagę zmiany społeczne i różne perspektywy. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania.

Siła płynąca z różnorodności

Szanujemy i doceniamy różnice wewnątrz naszego zespołu, zauważamy i cenimy unikalność każdego z naszych pracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej o międzynarodowych
możliwościach jakie oferuje British American Tobacco?

 

Wejdź na stronę: www.bat-careers.com