British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

Siły Sprzedaży

Działalność handlową realizujemy w kanałach hurtowym,
tradycyjnym, nowoczesnym i HoReCa

Możliwości rozwoju

  • merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
    w tym kompleksowy program wprowadzający
  • rozwój umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych poprzez
    codzienną pracę oraz  szkolenia
  • wsparcie bezpośredniego przełożonego (informacja zwrotna,
    wspólne wizyty handlowe, wsparcie merytoryczne)
  • program awansu wewnętrznego
  • możliwość rozwoju na stanowiskach w innych kanałów sprzedaży
    (tradycyjny, nowoczesny HoReCa) lub w strukturach trade marketingu
  • program rozwoju talentów przygotowujący do objęcia
    roli kieorwnika w siłach sprzedaży

Warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę
  • jasno komunikowane cele oraz realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia
  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa+premia sprzedażowa)
  • dodatkowe nagrody pieniężne/rzeczowe za wyróżnienia
    w grupowych konkursach sprzedażowych

Świadczenia dodatkowe

  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • fundusz socjalny, w tym szeroki pakiet dofinansowanie
    do zajęć sportowych indywidulanych i grupowych, wydarzeń kulturalnych, wypoczynku
  • nagrody za skuteczne polecenie pracownika

Niezbędne narzędzia pracy

  • telefon komórkowy
  • urządzenie typu hand held z GPSem
  • samochód dostawczy z wysokiej jakości systemem zabezpieczenia

Zobacz jak wygląda praca przedstawiciela handlowego
oczami jednego z naszych pracowników!

Posiadamy 24 centra dystrybucyjne na terenie całej Polski

Zaletą nowoczesnego systemu sprzedaży jest  także zawężony obszar wizyt handlowych. Przedstawiciel handlowy – Vanseller zaczyna pracę z centrum dystrybucyjnego w danej miejscowości. Otrzymuje gotową bazę klientów. Oczywiście cenimy u naszych pracowników proaktywność i wychodzenie z inicjatywą w celu poszukiwania i zdobywania nowych klientów.

Moje obowiązki

  •  Sprzedaż produktów firmy
  • Realizacja celów dystrybucyjnych
  • Budowanie platformy komunikacji marek
  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów
  • Bieżące raportowanie zgodnie z procedurami
  • Zbieranie należności od klientów

Moja Firma

  •  Druga pozycja na rynku polskim
  • Międzynarodowe standardy pracy oraz biznesu
  • Innowacyjność
  • Model sprzedaży bezpośredniej
  • Sprzedaż e-papierosów

Sprawdź czy spełniasz wymagania:

  • chcesz zdobyć doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub takie posiadasz (mile widziana znajomość rynku lokalnego),
  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać kontakty z klientami,
  • jesteś proaktywny i szybko się uczysz,
  • wykazujesz się systematycznością i dotrzymujesz terminów,
  • umiesz wyciągać wnioski dotyczące wyników sprzedażowych,
  • wychodzisz z inicjatywą i chętnie dzielisz się wiedzą oraz doświadczeniem,
  • Twoim atutem jest uczciwość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
  • masz wykształcenie min. średnie oraz czynne prawo jazdy kat. B

Możesz także złożyć aplikację do naszego dowolnego centrum dystrybucyjnego.

Proces rekrutacji

  •  Weryfikacja
    CV

  • Rozmowa telefoniczna

  • Rozmowa kwalifikacyjna

Dołącz do naszego zespołu

Vogue

Lucky Strike

Pall Mall

Viceroy