British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

Stażysta w Trade Marketing Insight Team

Cel i zakres stanowiska:

Poszukujemy kilku osób, które pomogą nam w przebudowie systemów analityczno – raportowych ze względu na zmianę architektury IT oraz wprowadzenie nowego systemu CRM.

Zmiana systemu w dużej organizacji jest wydarzeniem niezwykle rzadkim, dlatego oferujemy Ci unikalną szansę na aktywny udział w tworzeniu dashboardów i raportów.

Jeśli chce chciałbyś nauczyć się jak wykorzystać Big Data zapraszamy do pracy w zespole, który na nowo będzie układał jak przetwarzać i analizować setki tysięcy rekordów danych sprzedażowych

Kluczowe wymagania:

  • potrafisz tworzyć ciągi przyczynowo skutkowe i wyciągać wnioski
  • poszukujesz najlepszych możliwych rozwiązań
  • zawsze opierasz się na przesłankach merytorycznych i metodycznych
  • zwracasz uwagę na szczegóły, jesteś osobą sumienną i skrupulatną
  • sprawnie posługujesz się językiem angielskim
  • możesz na pracę przeznaczyć 40h w tygodniu.

Będzie Ci łatwiej, jeśli masz doświadczenie z pracą w Excelu.

Zakres obowiązków na proponowanym stanowisku to:

  • sporządzanie dashboardów i raportów
  • bieżące wsparcie analityczne innych działów (marketing, logistyka, finanse, customer management)
  • przygotowywanie autorskich analiz w Excelu i Tableau oraz wykazywanie się inicjatywą w tym zakresie
  • obecnie posługujemy się systemem Oracle Siebel ale wkrótce przyjdzie nowe.

Decydując się na współpracę z nami:

  • zdobędziesz doświadczenie z zakresu przygotowywania analiz biznesowych oraz raportowania
  • nauczysz się pracować z Excelem, Business Objects, Tableau, Siebel oraz SQL oraz z „nowym” …
  • otrzymasz umowę na okres 12 miesięcy z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Krakowiaków 48, 02-255, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”