British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

British American Tobacco w Polsce

W Polsce Grupę British American Tobacco tworzą dwie spółki:
British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.
(biuro w Warszawie oraz Siły Sprzedaży w całej Polsce)
oraz British-American Tobacco Polska S.A. (fabryka w Augustowie).

British American Tobacco Polska Trading w Warszawie

W naszym warszawskim biurze pracują specjaliści różnych dziedzin, managerowie zarządzający firmą oraz osoby wspierające pracę komercyjnej części naszego biznesu.
To tutaj powstają strategie sprzedażowe i komunikacyjne, prognozy budżetowe
i sprawozdania z wyników działalności firmy w Polsce. W biurze oraz w ramach Sił Sprzedaży zatrudniamy ok. 900 pracowników.

Chcemy dostarczać produkty wysokiej jakości, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom klientów, dlatego tak duży nacisk kładziemy na rozwój, inwestując
od kilkunastu lat w działalność w Polsce. Obecnie zajmujemy drugą pozycję na polskim rynku, pod względem sprzedaży detalicznej. Dlatego, w 2013 roku, jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa w Polsce, wprowadziliśmy nowy model sprzedaży –  sprzedaż bezpośrednią do kilkudziesięciu tysięcy punktów sprzedaży.

British-American Tobacco Polska S. A. w Augustowie

Fabryka w Augustowie to jedna z najważniejszych fabryk British American Tobacco
na świecie. Tutaj ma miejsce kompleksowy proces produkcyjny: od momentu dostawy liści tytoniowych, aż po wytworzenie gotowego produktu. Rocznie produkujemy około 35 miliardów sztuk papierosów, naszą produkcję charakteryzuje ogromna różnorodność oraz dbałość o wysoką jakość każdej z dwustu produkowanych marek.

Sercem fabryki w Augustowie jest dział produkcji wraz z działami jakości, logistyki
i harmonogramowania oraz inżynieringu. Pracują u nas eksperci w dziedzinie nowych technologii, w tym specjaliści z różnych krajów i kultur. Koncentrujemy się na wdrażaniu nowoczesnych technologii i ciągłym doskonaleniu naszej kadry.

W Augustowie pracuje ok. 750 pracowników. Jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych standardów jakości. Wszystkie obszary działania zakładu (m.in. procesy produkcji, dystrybucji i zarządzania) odbywają się w zgodzie z wdrożonymi standardami Zintegrowanego Systemu Zarządzania obejmującego ISO 9001 (zarządzanie jakością), ISO 14001 (zarządzenie środowiskiem), OHSAS 18002 (zarządzanie bezpieczeństwem
i higieną pracy).

Zachód słońca nad jeziorem

Chcesz dowiedzieć się więcej o międzynarodowych
możliwościach jakie oferuje British American Tobacco?

 

Wejdź na stronę: www.bat-careers.com