British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

Kto zarządza firmą w Polsce?

Dragos Constantinescu Adjusted

Dragos Constantinescu

PREZES ZARZĄDU

Dragos dołączył do Grupy w 2002 roku, jako Management Trainee w Amsterdamie i od tej pory pełnił kilka ról w Finansach, m.in. Dyrektora Finansów Korporacyjnych Regionu Europy Zachodniej. W 2012 roku objął stanowisko Dyrektora Finansów w BAT Polska, gdzie odegrał kluczową role we wprowadzeniu nowego modelu sprzedaży i miał duży wkład w funkcjonowanie organizacji. W 2014 roku Dragos objął stanowisko Prezesa Zarządu Szwecji i Norwegii. W tym czasie, włożył swój wkład w rozwinięcie strategii oraz wprowadzenie nowych metod pracy, wspierających wzrost na rynku. Od stycznia 2016 roku pełni rolę Prezesa Zarządu British American Tobacco Polska Trading.

stepan - twarz

Stepan Michlicek

DYREKTOR DS. MARKETINGU

Stepan dołączył do BAT w 2009 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Marketingu w BAT Czechy, gdzie odegrał kluczową rolę w procesie integracji portfeli produktowych BAT oraz Skandinavian Tobacco. W latach 2012-2014 pracował w centrali w Londynie nad globalnym rozwojem marki Rothmans. Od 2014 roku, Stepan pełnił rolę Dyrektora Marketingu dla Obszaru Europy Centralnej obejmującego dziewięć krajów. Uzyskał rekordowe udziały rynkowe Lucky Strike i Rothmans w Czechach, a także wprowadził Lucky Strike Smooth na rynki Europy Centralnej. We wrześniu 2016 roku Stepan objął stanowisko Dyrektora Marketingu w BAT Polska.

Andres Ortner Adjusted

Andres Ortner

DYREKTOR FINANSOWY

Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. w BAT Argentyna (Nobleza Piccardo), gdzie obejmował szereg funkcji w ramach Finansów, w tym stanowiska Operations Finance Manager, Planning Manager, Marketing Finance Manager. W roku 2011 przeniósł się do BAT Chile, aby objąć stanowisko Dyrektora Finansowego. W BAT Polska pracuje od października 2014 r., jako Dyrektor Finansowy.

Kalina Mikiewicz Main

Kalina Mikiewicz

DYREKTOR DS. HR

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez większość kariery zawodowej związana z British American Tobacco, gdzie rozpoczęła od Programu Menadżerskiego, a po jego zakończeniu obejmowała szereg ról kierowniczych w Polsce oraz w strukturach ponad rynkowych. Po przejęciu przez Grupę BAT firmy TDR – wiodącego niezależnego producenta papierosów w Europie Środkowej – była oddelegowana na pół roku na Chorwację, by kierować integracją od strony zasobów ludzkich. Od początku 2012 pełni rolę Dyrektora Personalnego BAT w Polsce.

Marcin Wiktorowicz Adjusted

Marcin Wiktorowicz

DYREKTOR DS. KORPORACYJNYCH I REGULACYJNYCH

Od 2002 roku pełnił szereg ról finansowych w Polsce, takich jak Management Accounting Manager, Chief Accountant, Finance Controller. W 2005 objął funkcję Financial Coordinator dla obszaru Europy Wschodniej i Środkowej. W 2006 roku przeniósł się do Czech, aby objąć stanowisko Dyrektora Finansowego BAT Czechy. Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Korporacyjnych i Regulacyjnych w BAT Polska.

Andrzej Kornatowski

Andrzej Kornatowski

DYREKTOR DS. PRAWNYCH

Andrzej Kornatowski dołączył do grupy w kwietniu 2000 roku, jako młodszy prawnik. Od tamtej pory pracował na różnych stanowiskach w Dziale Prawnym. W 2007 roku został Kierownikiem ds. Regulacji. Od maja 2010 roku pełni rolę Dyrektora ds. Prawnych.